Kontakt

Kontakt Informationen

Eeftinkstraat 2
7496 AG Hengevelde
+31(0)547 335633
info@treschic.nl

Geschäftszeiten

Montag bis Freitag von
9.00 bis 17.00 Uhr

Samstag von
9.00 bis 16.00 Uhr

Kontakt Informationen

UK & Irland
Rhiannon Phillips
Rhiannon@romanticaofdevon.co.uk

Italien
Alessio Piazzini
Alepiaz@msn.com

Schweden / Norwegen / Finnland
Frank Welmers
Info@welmersfasionagency.eu

Dänemark
Michael Loewenstein
Loewenstein@treschic.nl

Portugal / Spanien
Nuno Reis Ingral Lda
Ingral.pt@gmail.com

Polen
Jolanta Pilch
Jolanta.pilch@rationarius.pl

Marocco
Ouafaa Chatei
Info@lemariage-nador.com

Andere Länder?
Jan Brinkman
Jan.brinkman@treschic.nl

Unsere Kollektionen

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×